Valmenna yhden koulutuksen hinnalla koko tiimi
Tavoitteena saada kestävää kasvua niin uusista kuin nykyisistäkin asiakkaista? Silloin myynnin ja markkinoinnin yhteispelin tulee olla kunnossa.
B2B-organisaatioiden haasteena on myynnin ja markkinoinnin tekeminen toisistaan erillään. Tämä voi johtaa esimerkiksi siihen, että myynnin ja markkinoinnin tulokset eivät ole riittävän hyvät tai niiden mittaaminen tuntuu hankalalta, johto ei tiedä, miten markkinointiin käytetyt investoinnit näkyvät, uusasiakashankinta on haastavaa ja myynnin ja markkinoinnin järjestelmistä ei saada kaikkea hyötyä irti.
Tammikuussa käynnistyvä myynnin ja markkinoinnin yhteispelillä tulosta -kasvuohjelma auttaa yritystä yhdistämään myynnin ja markkinoinnin saumattomaksi asiakaspoluksi. Yrityskohtainen hinta on 7950 € + alv 24 % ja se mahdollistaa 1-8 osallistujaa/yritys.