Ota yhteyttä

 

Kiva, että olet täällä!

 

Yhteydenottopyyntö
 

Ota yhteyttä

 

Saat meihin helpoiten yhteyden jättämällä yhteydenottopyynnön, laittamalla viestin osoitteeseen toimisto@bang.fi tai soittamalla numeroon 020 786 1861.

Tukipyynnöt voit puolestaan laittaa osoitteeseen tuki@bang.fi 

Tarkemmat yhteystiedot alla.



 

Myynti



Timo Koponen

Timo Koponen

Partner, uudet asiakkaat

+358 40 0542 778
timo.koponen@bang.fi

Pete Okkonen

Pete Okkonen

Markkinointi- ja myyntijohtaja, partner

+358 50 346 7002
pete.okkonen@bang.fi

Sanna Ojala

Sanna Ojala

Inbound-asiantuntija, myynti & markkinointi

+358 44 493 2088
sanna.ojala@bang.fi

Aleksi Iittainen

Aleksi IIttainen

Myyntipäällikkö

+358 443 348 348
aleksi.iittainen@bang.fi

Petteri Vuorenmaa

Petteri Vuorenmaa

Projektikoordinaattori, valmennusohjelmat

+358 40 589 1994
petteri.vuorenmaa@bang.fi

Päivi Nieminen

Päivi Nieminen

Asiakkuusjohtaja

+358 40 170 1130
paivi.nieminen@bang.fi

Satu Vainio

Satu Vainio

Kaupallinen johtaja, valmennusohjelmat

+358 50 567 6036
satu.vainio@bang.fi

Hanna-Riikka Ilkka

Hanna-Riikka Ilkka

Asiakkuusjohtaja

+358 40 541 6559
hanna-riikka.ilkka@bang.fi

Seija Hyppönen

Seija Hyppönen

Asiakkuusjohtaja

+358 40 751 0722
seija.hypponen@bang.fi

 

Aava & Bang



Vilja Laaksonen

Vilja Laaksonen

Toimitusjohtaja

+358 50 347 2299
vilja.laaksonen@bang.fi

Katja Asikainen

Katja Asikainen

Varatoimitusjohtaja

+358 40 095 3385
katja.asikainen@bang.fi

Hanne-Mari Miskala

Hanne-Mari Miskala

Henkilöstöjohtaja

+358 40 570 8504
hanne-mari.miskala@bang.fi

Pete Okkonen

Pete Okkonen

Markkinointi- ja myyntijohtaja, partner

+358 50 346 7002
pete.okkonen@bang.fi

Laura Moilanen

Laura Moilanen

Markkinointipäällikkö

+358 40 516 9649
laura.moilanen@bang.fi

 

Asiakkuudet



Katja Asikainen

Katja Asikainen

Varatoimitusjohtaja

+358 40 095 3385
katja.asikainen@bang.fi

Kerttu Pylvänäinen

Kerttu Pylvänäinen

Asiakkuuspäällikkö

+358 40 407 0077
kerttu.pylvanainen@bang.fi

Eveliina Vähä-Ruka

Eveliina Vähä-Ruka

Tiiminvetäjä, Sisältö- ja digimarkkinointi

+358 50 330 2999
eveliina.vaha-ruka@bang.fi

Riikka Käyhkö

Riikka Käyhkö

Asiakkuuspäällikkö

+358 44 760 4675
riikka.kayhko@bang.fi

Minna Haapsaari

Minna Haapsaari

Sisäisen viestinnän senior-asiantuntija

+358 40 739 6663
minna.haapsaari@bang.fi

Anniina Vuorio

Anniina Vuorio

Projektipäällikkö

+358 40 655 1406
anniina.vuorio@bang.fi

Päivi Nieminen

Päivi Nieminen

Asiakkuusjohtaja

+358 40 170 1130
paivi.nieminen@bang.fi

Hanna-Riikka Ilkka

Hanna-Riikka Ilkka

Asiakkuusjohtaja

+358 40 541 6559
hanna-riikka.ilkka@bang.fi

Seija Hyppönen

Seija Hyppönen

Asiakkuusjohtaja

+358 40 751 0722
seija.hypponen@bang.fi

Mirva Jokilehto

Mirva Jokilehto

Projektipäällikkö

+358 40 577 1088
mirva.jokilehto@bang.fi

Emilia Suosalo

Emilia Suosalo

Projektipäällikkö (perhevapaalla)
 

Valmennusohjelmat



Satu Vainio

Satu Vainio

Kaupallinen johtaja, valmennusohjelmat

+358 50 567 6036
satu.vainio@bang.fi

Riikka Ahmaniemi

Riikka Ahmaniemi

Operatiivinen johtaja, kasvuvalmentaja

+358 40 741 8565
riikka.ahmaniemi@bang.fi

Emma Kolppanen

Emma Kolppanen

Rekrytoiva markkinoinnin valmentaja

+358 40 767 0036
emma.kolppanen@bang.fi

Päivi Nieminen

Päivi Nieminen

Asiakkuusjohtaja

+358 40 170 1130
paivi.nieminen@bang.fi

Oili Moilanen

Oili Moilanen

Projektipäällikkö

oili.moilanen@bang.fi

Petra Röppänen

Petra Röppänen

Projektipäällikkö

petra.roppanen@bang.fi

Ronja Martikainen

Ronja Martikainen

Projektikoordinaattori

ronja.martikainen@bang.fi

Jenna ter Berg

Jenna ter Berg

Ohjaava valmentaja

jenna.ter.berg@bang.fi

Ota yhteyttä!

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian.