Virittämöt Jätä tarjouspyyntö
Sulje

Henkilöstö

Tutustu Aava & Bangilaisiin!

aava-bang-henkilosto-2022

Pian meitä on täällä lisää!

Aava & Bangin ja Bermudan yhdistyminen on käynnissä ja pian pääset tutustumaan täällä myös uusimpiin työkavereihimme. Tässä vaiheessa löydät lisää loistavia asiantuntijoitamme Bermudan sivuilta täältä. Käythän tutustumassa myös heihin, jos etsimäsi henkilö ei löydy tältä sivulta. 



Riikka Ahmaniemi

Operatiivinen johtaja, ryhmävalmennukset

+358 40 741 8565
riikka.ahmaniemi@bang.fi

Katja Asikainen

Myynti- ja markkinointijohtaja, EVP

+358 40 095 3385
katja.asikainen@bang.fi

Anu Boman

Projektipäällikkö

+358 44 508 6180
anu.boman@bang.fi

Jesse Bäck

Tiiminvetäjä, verkkopalvelut


jesse.back@bang.fi

Maria Haaja

Myyntispesialisti

+358 50 599 7933
maria.haaja@bang.fi

Minna Haapsaari

Sisäisen viestinnän senior-asiantuntija


minna.haapsaari@bang.fi

Saara Haataja

Graafinen suunnittelija, kuvittaja


saara.haataja@bang.fi

Mira-Maria Heinonen

Sisältömarkkinoinnin asiantuntija


mira.heinonen@bang.fi

Konsta Hirvilampi

Web-kehittäjä


konsta.hirvilampi@bang.fi

Lauri Hokkanen

Web-kehittäjä


lauri.hokkanen@bang.fi

Seija Hyppönen

Strategi, digitaaliset palvelut

+358 40 751 0722
seija.hypponen@bang.fi

Emma-Reetta Hämäläinen

Sisäisen viestinnän asiantuntija


emma-reetta.hamalainen@bang.fi

Aleksi Iittainen

Myyntipäällikkö

+358 44 334 8348
aleksi.iittainen@bang.fi

Hanna-Riikka Ilkka

Strategi, brändi- ja viestintäpalvelut

+358 40 541 6559
hanna-riikka.ilkka@bang.fi

Mirva Jokilehto

Projektipäällikkö

+358 40 577 1088
mirva.jokilehto@bang.fi

Mikko Kalliola

Päävalmentaja, luova johtaja, partner

+358 50 410 9762
mikko.kalliola@bang.fi

Teemu Kankainen

Päävalmentaja, partner

+358 40 057 5117
teemu.kankainen@bang.fi

Emma Kolppanen

Rekrytoiva markkinoinnin valmentaja

+358 40 767 0036
emma.kolppanen@bang.fi

Timo Koponen

Partner, uudet asiakkaat

+358 40 0542 778
timo.koponen@bang.fi

Riikka Käyhkö

Asiakkuuspäällikkö, rekrytoiva markkinoinnin valmentaja

+358 44 760 4675
riikka.kayhko@bang.fi

Vilja Laaksonen

Toimitusjohtaja

+358 50 347 2299
vilja.laaksonen@bang.fi

Taru Latvala

Konseptisuunnittelija ja sisältömarkkinoinnin asiantuntija


taru.latvala@bang.fi

Maiju Maukonen

Konseptisuunnittelija


maiju.maukonen@bang.fi

Ronja Martikainen

Projektipäällikkö

+358 40 158 1781
ronja.martikainen@bang.fi

Hanne-Mari Miskala

Henkilöstöjohtaja

+358 40 570 8504
hanne-mari.miskala@bang.fi

Laura Moilanen

Markkinointipäällikkö

+358 40 516 9649
laura.moilanen@bang.fi

Oili Moilanen

Tiiminvetäjä, projektipäällikkö

+358 50 327 4908
oili.moilanen@bang.fi

Päivi Nieminen

Asiakkuusjohtaja

+358 40 170 1130
paivi.nieminen@bang.fi

Sonja Nieminen

Digimarkkinoinnin asiantuntija


sonja.nieminen@bang.fi

Sanna Ojala

Inbound-asiantuntija, myynti & markkinointi

+358 44 493 2088
sanna.ojala@bang.fi

Pete Okkonen

Partner, uudet asiakkaat

+358 50 346 7002
pete.okkonen@bang.fi

Mira Pekkarinen

Projektikoordinaattori, sisältömarkkinoinnin asiantuntija

+358 40 52 06720
mira.pekkarinen@bang.fi

Saara Purhonen

Digimarkkinoinnin asiantuntija


saara.purhonen@bang.fi

Kerttu Pylvänäinen

Brändi- ja viestintäpalveluiden päällikkö

+358 50 407 0077
kerttu.pylvanainen@bang.fi

Sanna Pyylampi

Digimarkkinoinnin asiantuntija


sanna.pyylampi@bang.fi

Anna-Kaisa Reed

AD ja tiiminvetäjä, design-tiimi


anna-kaisa.reed@bang.fi

Valtteri Revonkorpi

UI/UX-suunnittelija, web-AD


valtteri.revonkorpi@bang.fi

Petra Röppänen

Projektipäällikkö

+358 45 651 8966
petra.roppanen@bang.fi

Sampo Soininen

Tiiminvetäjä, digitaalinen markkinointi

+358 44 335 9868
sampo.soininen@bang.fi

Jouni Sutinen

Digistrategi, partner

+358 50 542 5907
jouni.sutinen@bang.fi

Jenna ter Berg

Ohjaava valmentaja

+358 44 491 8816
jenna.ter.berg@bang.fi

Satu Vainio

Kaupallinen johtaja, ryhmävalmennukset

+358 50 567 6036
satu.vainio@bang.fi

Emilia Vanhatapio

Konseptisuunnittelija ja sisältömarkkinoinnin asiantuntija


emilia.vanhatapio@bang.fi

Heidi Valkola

Konseptisuunnittelija


heidi.valkola@bang.fi

Tuomas Virsu

Digimarkkinoinnin asiantuntija


tuomas.virsu@bang.fi

Petteri Vuorenmaa

Myyntispesialisti

+358 40 589 1994
petteri.vuorenmaa@bang.fi

Anniina Vuorio

Projektipäällikkö

+358 40 655 1406
anniina.vuorio@bang.fi

Eveliina Vähä-Ruka

Digitaalisten palveluiden päällikkö

+358 50 330 2999
eveliina.vaha-ruka@bang.fi