Siirry suoraan sisältöön
Virittämöt Jätä tarjouspyyntö
Virittämöt Jätä tarjouspyyntö
Kiva, kun kiinnostuit!

Yhdistämme syvän asiakas- ja työntekijäymmärryksen luovaan suunnitteluun, vaikuttavaan viestintään ja vahvaan digiosaamiseen.

Jätä tarjouspyyntö

Blogi ja asiantuntijamateriaalit

Kasvata osaamistasi markkinoinnista, viestinnästä, myynnistä ja johtamisesta blogimme ja maksuttomien asiantuntijamateriaalien avulla. Mukavia oppimishetkiä! 

Aava & Bang

Autamme rakentamaan yrityksiä, joihin sekä henkilöstö että asiakkaat haluavat sitoutua.

Ollaanko yhteyksissä?

Oli asiasi pieni tai suuri, olemme täällä. Jätä viestisi tästä, niin otamme yhteyttä pikimmiten. Ollaan kuulolla!

Ota yhteyttä

 

Henkilöstö

Tutustu Aava & Bangilaisiin!

aava-bang-henkilosto-2022

Riikka Ahmaniemi

Operatiivinen johtaja, valmennuspalvelut

+358 40 741 8565
riikka.ahmaniemi@bang.fi

Saara Airaksinen

Copywriter


saara.airaksinen@bang.fi

Emma Aro

Digimarkkinoinnin asiantuntija


emma.aro@bang.fi

Katja Asikainen

Myynti- ja markkinointijohtaja, varatoimitusjohtaja

+358 40 095 3385
katja.asikainen@bang.fi

Jesse Bäck

Tiiminvetäjä, verkkopalvelut


jesse.back@bang.fi

Jarkko Caven

Palvelujohtaja, partner

+358 50 527 4849
jarkko.caven@bang.fi

Annika De Kooter

Graafinen suunnittelija


annika.de.kooter@bang.fi

Maria Haaja

Myyntipäällikkö

+358 50 599 7933
maria.haaja@bang.fi

Minna Haapsaari

Työyhteisöviestinnän senior-asiantuntija


minna.haapsaari@bang.fi

Saara Haataja

Graafinen suunnittelija, kuvittaja


saara.haataja@bang.fi

Tuire Hanninen

Asiakkuuspäällikkö

+358 40 522 7521
tuire.hanninen@bang.fi

Tiia Heikkinen

Graafinen suunnittelija, vanhempainvapaalla


tiia.heikkinen@bang.fi

Mira-Maria Heinonen

Sisältömarkkinoinnin asiantuntija


mira.heinonen@bang.fi

Anu Henell

Projektipäällikkö

+358 44 508 6180
anu.henell@bang.fi

Noora Hietanen

Projektipäällikkö

+358 40 083 9448
noora.hietanen@bang.fi

Konsta Hirvilampi

Web-kehittäjä


konsta.hirvilampi@bang.fi

Lauri Hokkanen

Web-kehittäjä


lauri.hokkanen@bang.fi

Heikki Hujala

Luova johtaja


heikki.hujala@bang.fi

Emma-Reetta Hämäläinen

Työyhteisöviestinnän asiantuntija


emma-reetta.hamalainen@bang.fi

Pinja Hänninen

Strateginen suunnittelija


pinja.hanninen@bang.fi

Aleksi Iittainen

Myyntipäällikkö

+35840 199 0571
aleksi.iittainen@bang.fi

Hanna-Riikka Ilkka

Strategi, brändi- ja viestintäpalvelut

+358 40 541 6559
hanna-riikka.ilkka@bang.fi

Mirva Jokilehto

Projektipäällikkö

+358 44 219 4969
mirva.jokilehto@bang.fi

Mikko Kalliola

Puhuja, valmentaja, tarinankertoja, partner

+358 50 410 9762
mikko.kalliola@bang.fi

Teemu Kankainen

Päävalmentaja, partner

+358 40 057 5117
teemu.kankainen@bang.fi

Janika Keskitalo

Graafinen suunnittelija


janika.keskitalo@bang.fi

Mika Kihlakaski

Strategi, brändi- ja viestintäpalvelut, partner

+358 40 771 0204
mika.kihlakaski@bang.fi

Sanni Kivipelto

Asiakkuuspäällikkö

+358 50 590 9163
sanni.kivipelto@bang.fi

Emma Kolppanen

Kasvuvalmentaja

+358 40 767 0036
emma.kolppanen@bang.fi

Timo Koponen

Partner, uudet asiakkaat

+358 40 0542 778
timo.koponen@bang.fi

Riikka Käyhkö

Asiakkuuspäällikkö, rekrytoiva markkinoinnin valmentaja

+358 44 760 4675
riikka.kayhko@bang.fi

Petteri Laakso

Konseptisuunnittelija


petteri.laakso@bang.fi

Vilja Laaksonen

Toimitusjohtaja

+358 50 347 2299
vilja.laaksonen@bang.fi

Erika Laitinen

Digimarkkinoinnin asiantuntija


erika.laitinen@bang.fi

Taru Latvala

Markkinointipäällikkö

+358 40 539 7623
taru.latvala@bang.fi

Maiju Maukonen

Konseptisuunnittelija


maiju.maukonen@bang.fi

Jatta Miettinen

AD


jatta.miettinen@bang.fi

Hanne-Mari Miskala

Henkilöstöjohtaja

+358 40 570 8504
hanne-mari.miskala@bang.fi

Laura Moilanen

Markkinointipäällikkö, vanhempainvapaalla


Oili Moilanen

Tiiminvetäjä, projektipäällikkö

+358 50 327 4908
oili.moilanen@bang.fi

Sanna Männistö

Asiakkuuspäällikkö

+358 50 380 2537
sanna.mannisto@bang.fi

Anne Niemi

Strateginen suunnittelija


anne.niemi@bang.fi

Päivi Nieminen

Asiakkuusjohtaja

+358 40 170 1130
paivi.nieminen@bang.fi

Sonja Nieminen

Digimarkkinoinnin asiantuntija


sonja.nieminen@bang.fi

Sanna Ojala

Liidien hallinta ja CRM-järjestelmäpäällikkö

+358 44 493 2088
sanna.ojala@bang.fi

Eija Ontronen

Sisältömarkkinoinnin asiantuntija


eija.ontronen@bang.fi

Pete Okkonen

Partner, uudet asiakkaat

+358 50 346 7002
pete.okkonen@bang.fi

Sami Partanen

AD, partner


sami.partanen@bang.fi

Mira Pekkarinen

Projektikoordinaattori, sisältömarkkinoinnin asiantuntija

+358 40 52 06720
mira.pekkarinen@bang.fi

Saara Purhonen

Digimarkkinoinnin asiantuntija


saara.purhonen@bang.fi

Kerttu Pylvänäinen

Brändi- ja viestintäpalveluiden päällikkö

+358 50 407 0077
kerttu.pylvanainen@bang.fi

Sanna Pyylampi

Digimarkkinoinnin asiantuntija, vanhempainvapaalla


sanna.pyylampi@bang.fi

Emilia Rautanen

Asiakkuuspäällikkö

+358 40 080 2926
emilia.rautanen@bang.fi

Anna-Kaisa Reed

AD ja tiiminvetäjä, design-tiimi


anna-kaisa.reed@bang.fi

Valtteri Revonkorpi

UI/UX-suunnittelija, web-AD


valtteri.revonkorpi@bang.fi

Petra Röppänen

Projektipäällikkö

+358 45 651 8966
petra.roppanen@bang.fi

Tommi Sani

Vastaava ohjaaja ja tuottaja, partner

+358 40 517 1650
tommi.sani@bang.fi

Sampo Soininen

Tiiminvetäjä, digitaalinen markkinointi

+358 44 335 9868
sampo.soininen@bang.fi

Jouni Sutinen

Strategi, digitaaliset palvelut, partner

+358 50 542 5907
jouni.sutinen@bang.fi

Seija Storbacka

Strategi, digitaaliset palvelut

+358 40 751 0722
seija.storbacka@bang.fi

Jenna ter Berg

Ohjaava valmentaja

+358 44 491 8816
jenna.ter.berg@bang.fi

Ville Toimela

Web-kehittäjä


ville.toimela@bang.fi

Timo Tuomola

Copywriter


timo.tuomola@bang.fi

Juha Tyrni

Strategi, verkkopalvelut

+358 40 575 3857
juha.tyrni@bang.fi

Katja Uvarova

AD


katja.uvarova@bang.fi

Satu Vainio

Kaupallinen johtaja, valmennuspalvelut

+358 50 567 6036
satu.vainio@bang.fi

Joona Valkeala

Copywriter


joona.valkeala@bang.fi

Marko Vilkman

Suunnittelujohtaja


marko.vilkman@bang.fi

Tuomas Virsu

Digimarkkinoinnin asiantuntija


tuomas.virsu@bang.fi

Anniina Vuorio

Projektipäällikkö

+358 40 655 1406
anniina.vuorio@bang.fi

Eveliina Vähä-Ruka

Strategi, digitaaliset palvelut

+358 50 330 2999
eveliina.vaha-ruka@bang.fi

Heidi Wikholm

Strateginen suunnittelija


heidi.wikholm@bang.fi

Maiju Ylikoski

Strateginen suunnittelija


maiju.ylikoski@bang.fi